New Senses

Bu yeni çağın başlangıcında ekonomik ve sosyal yaşamdaki gelişmeler ve yenilikler aynı zamanda yeni, güçlü ve yaratıcı insan modelinin evrileceği bir sürecinde başlangıcıdır. Bilim ve teknoloji hızla gelişirken ona ayak uyduracak olan insan, aktif, ileriyi görebilen, kendini tanıyan ve ifade edilebilen, çevre olanaklarını ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen biyonik yeteneklerle donanmaktadır. Bu gerekçelerle odağına insan ve yapay zekayı alan firmamız, Tübitak 2238 Üniversite girişimcilik programında 2.’lik ödülü aldığı iş fikri ile ticarileşme yolunda ilk adımını 2015 yılında atmıştır. İtü Çekirdek girişimcileri arasında geçen 2 senelik eğitim ve geliştirme süreci sonunda Tübitak 1512 destek programından yararlanarak resmi olarak ticaret hayatına girmiş olduk. Yapay Zeka odaklı çalışmalarımız ile 5 ulusal 2 uluslararası ödül almaya hak kazandık. 3 kıta da faaliyetlerimize ilk günkü heyacanımızı koruyarak devam etmekteyiz. New Ainalyze Inc (USA), Altered Future OÜ (AB) ile imzaladığımız anlaşma ile mart 2022 itibariyle tüm dünya da faaliyetlerimize devam ediyoruz.

TAKIM

<
Oğuzhan Aydemir CEO

1983 yılında İzmit'te doğdu. Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı Bilişim Bölümü'nde ve Yönetim Organizasyon Anabilim Dalı, Yönetim Organizasyon Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İnsan ve Yapay Zeka Derneği ve Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Halen New Senses CEO'su olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Selçuk YİLMAZ Yazılım Geliştiricisi

1998 yılında Artvin'de doğdu. İlkokul ve lise hayatı boyunca ulusal ve uluslararası bilim ve mühendislik yarışmalarında dereceler elde etti. Şuan New Senses şirketinde baş yazılımcı olarak devam etmektedir.

Ferdi Tayfur DÖNMEZ Yazılım Geliştiricisi

2001 yılında Konya'da doğdu. Lise eğitimini açık liseden tamamladı. Şu anda New Senses'da Yazılım Geliştirici olarak çalışıyor.

Ayşenur ÇAKMAKÇI Yazılım Mühendisi

1998 yılında Ankara'da doğdu. 2020 yılında Zonguldak Bülen Ecevit Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Haziran 2021 itibariyle New Senses'de yapay zeka ve ses işleme üzerine çalışmaya başladı. Halen yapay zeka alanında başladığı çalışmalarına devam etmektedir.

Sude Cansu TURGUT Psikolog

2000 yılında istanbul'da doğdu. istanbul Yeniyüzyıl Üniversitesin de psikoloji lisansını tamamladı. Şu anda da New Senses bünyesinde psikolog olarak çalışmaktadır.

Büşra Nur ŞENER Psikolog

2000 yılında Mekke'de doğdu. Üsküdar Üniversitesin de psikoloji lisansını tamamladı. Şu anda da New Senses bünyesinde psikolog olarak çalışmaktadır.

Esranur Yılmaz Psikolog
1999 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesin'de psikoloji lisansını tamamladı. Şu an da New Senses bünyesinde psikolog olarak çalışmaktadır.